Photoshop

Zastanawiasz się jak zdobyć umiejętności w temacie Photoshop – uczestnicy tego szkolenia kursu Photoshop mogą liczyć na zdobycie cennej wiedzy w a wykorzystanie nabytych informacji w spotkaniu może zapewnić same korzyści.

Zajęcia we wtorki i czwartki w godz. 19.00 – 21.15 / 8 spotkań. 
Uczestnik szkolenia opanuje umiejętność:

stosowania narzędzi do korekcji tonalnej i barwnej zdjęć, ich retuszu i kadrowania
tworzenia fotomontaży i grafik artystycznych
rysowania i malowania
przygotowywania zdjęć do druku
tworzenia grafiki do stron internetowych (przyciski, tła i inne motywy graficzne w oparciu o zdjęcia)
pracy przy użyciu takich funkcji programu jak: warstwy, kanały i ścieżki, warstwy dopasowania, efekt(…)

Zobacz na stronie kursu szkolenia więcej informacji – Photoshop – koniecznie zapoznaj się ze szczegółami danego kursu – cena szkolenia kursu i termin oraz lokalizacja na stronie podanej wcześniej.

język angielski dla dzieci od 3 do 4 roku życia

Zastanawiasz się jak zdobyć umiejętności w temacie język angielski dla dzieci od 3 do 4 roku życia – uczestnicy tego szkolenia kursu język angielski dla dzieci od 3 do 4 roku życia mogą liczyć na zdobycie cennej wiedzy w a wykorzystanie nabytych informacji w spotkaniu może zapewnić same korzyści.

Uczestnicy: od 3 do 4 roku życia

Typ zajęć: zajęcia w grupie

Max ilość osób w grupie: 10 dzieci

Cele zajęć:

 • nauka języka obcego poprzez zabawę,
 • rozwój zdolności językowych,
 • poznawanie piosenek i wierszy w języku angielskim,
 • rozwijanie u dziecka wielorakich inteligencji,
 • harmonijny rozwój wszystkich zmysłów,
 • rozwój społeczny,
 • nauka umiejętnego współdziałania w grupie,
 • nauka stosowania się do zasad,
 • inspirowanie do kreatywnej zabawy.

Opis: Zajęcia przeznaczone są dla dzieci, które z chęcią (…)

Zobacz na stronie kursu szkolenia więcej informacji – język angielski dla dzieci od 3 do 4 roku życia – koniecznie zapoznaj się ze szczegółami danego kursu – cena szkolenia kursu i termin oraz lokalizacja na stronie podanej wcześniej.

Kurs pierwszej pomocy (Łódź)

Zastanawiasz się jak zdobyć umiejętności w temacie Kurs pierwszej pomocy (Łódź) – uczestnicy tego szkolenia kursu Kurs pierwszej pomocy (Łódź) mogą liczyć na zdobycie cennej wiedzy w a wykorzystanie nabytych informacji w spotkaniu może zapewnić same korzyści.

Ćwiczenia praktyczne zajmują 70% całego kursu i obejmują ćwiczenia na 3 fantomach (niemowlak, dziecko w wieku przedszkolnym, osoba dorosła) z użyciem środków opatrunkowych oraz defibrylatorem AED, jak także scenki pozorowane, które doskonale odzwierciedlają sytuacje, które mogą wystąpić w naszym życiu.

Szkolenie odbywa się zgodnie z aktualnymi wytycznymi Europejskiej Rady Resuscytacji 2010.

Otrzymujecie Państwo Zaświadczenie o ukończeniu kursu pierwszej pomocy.

Kurs trwa około 6 godzin (jede(…)

Zobacz na stronie kursu szkolenia więcej informacji – Kurs pierwszej pomocy (Łódź) – koniecznie zapoznaj się ze szczegółami danego kursu – cena szkolenia kursu i termin oraz lokalizacja na stronie podanej wcześniej.

Szkoła Trenerów – VI edycja

Zastanawiasz się jak zdobyć umiejętności w temacie Szkoła Trenerów – VI edycja – uczestnicy tego szkolenia kursu Szkoła Trenerów – VI edycja mogą liczyć na zdobycie cennej wiedzy w a wykorzystanie nabytych informacji w spotkaniu może zapewnić same korzyści.

Program

1. Moduł I –   RAPS i IPS w praktyce, czyli praktyczne aspekty rozpoznania i identyfikacji potrzeb szkoleniowych dla trenerów.

2. Moduł II –    Przygotowywanie i projektowanie szkoleń.  Sprawdzone zasady przygotowania i  zaprojektowania  dobrego szkolenia.

3. Moduł III –   Metody prowadzenia szkoleń.  Technik, które sprawią, że szkolenie będzie niezapomniane dla klienta.

4. Moduł IV –   Ocena szkoleń – Ewaluacja i ocena efektywności szkoleń.

5. Moduł V –    Profesjonalna autoprezent(…)

Zobacz na stronie kursu szkolenia więcej informacji – Szkoła Trenerów – VI edycja – koniecznie zapoznaj się ze szczegółami danego kursu – cena szkolenia kursu i termin oraz lokalizacja na stronie podanej wcześniej.

Gospodarka Magazynowa od podstaw – 2-dniowe certyfikowane wasztaty praktyczne dla początkujących.

Zastanawiasz się jak zdobyć umiejętności w temacie Gospodarka Magazynowa od podstaw – 2-dniowe certyfikowane wasztaty praktyczne dla początkujących. – uczestnicy tego szkolenia kursu Gospodarka Magazynowa od podstaw – 2-dniowe certyfikowane wasztaty praktyczne dla początkujących. mogą liczyć na zdobycie cennej wiedzy w a wykorzystanie nabytych informacji w spotkaniu może zapewnić same korzyści.

Gospodarka Magazynowa od podstaw – 2-dniowe certyfikowane wasztaty praktyczne dla początkujących.


POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIA


Termin Szkolenia

26-27 kwietnia 2012r. Poznań


 

Grupa docelowa:
Projekt szkolenia powstał z myślą o:
 • specjalistach i kadrze kierowniczej odpowiedzialnej za gospodarkę magazynową
 • oraz dla wszystkich, którzy pragną zdobyć kwalifikacje w tej dziedzinie i  przyszłości zajmować się tą problematyką.

 

Cel szkolenia:

Uczestnicy warsztatów zdobędą kompleksową wie(…)

Zobacz na stronie kursu szkolenia więcej informacji – Gospodarka Magazynowa od podstaw – 2-dniowe certyfikowane wasztaty praktyczne dla początkujących. – koniecznie zapoznaj się ze szczegółami danego kursu – cena szkolenia kursu i termin oraz lokalizacja na stronie podanej wcześniej.

OPIEKUNKA DZIECIĘCA

Zastanawiasz się jak zdobyć umiejętności w temacie OPIEKUNKA DZIECIĘCA – uczestnicy tego szkolenia kursu OPIEKUNKA DZIECIĘCA mogą liczyć na zdobycie cennej wiedzy w a wykorzystanie nabytych informacji w spotkaniu może zapewnić same korzyści.

PLAN KURSU (opracowany w oparciu o Standardy Kwalifikacji Zawodowych i Modułowe Programy Szkoleń):
1. Obserwowanie dziecka i nawiązywanie z nim kontaktu (8 h -zajęcia teoretyczne, 4h – zajęcia praktyczne)
• Stosowanie wybranych form komunikacji
• Zasady poprawnej i skutecznej komunikacji
• Określanie potrzeb dziecka i sposobów ich zaspokajania
• Rozpoznanie potrzeb psychospołecnych dziecka i określenie sposobów ich zaspokajania
• Prawa dziecka – ochrona dziecka przed przemocą i innymi przestępstw(…)

Zobacz na stronie kursu szkolenia więcej informacji – OPIEKUNKA DZIECIĘCA – koniecznie zapoznaj się ze szczegółami danego kursu – cena szkolenia kursu i termin oraz lokalizacja na stronie podanej wcześniej.

SZYJĘ DLA SIEBIE I RODZINY

Zastanawiasz się jak zdobyć umiejętności w temacie SZYJĘ DLA SIEBIE I RODZINY – uczestnicy tego szkolenia kursu SZYJĘ DLA SIEBIE I RODZINY mogą liczyć na zdobycie cennej wiedzy w a wykorzystanie nabytych informacji w spotkaniu może zapewnić same korzyści.

Przygotowaliśmy ten kurs z myślą o wszystkich, którzy chcą poznać przyjemność szycia siebie i rodziny i miło spędzić wolny czas. Udział w naszym kursie pozwoli nabyć lub rozwinąć umiejętności szycia odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej, poznać nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach, wymieni ć się doświadczeniami, a po ukończeniu kursu- zapewnić całej rodzinie garderobę szczególnego charakteru i niepowtarzalności!!!!

Kurs trwa 48 godziny lekcyjne- 3 weekendy, po 8 godzin lekcyjnyc(…)

Zobacz na stronie kursu szkolenia więcej informacji – SZYJĘ DLA SIEBIE I RODZINY – koniecznie zapoznaj się ze szczegółami danego kursu – cena szkolenia kursu i termin oraz lokalizacja na stronie podanej wcześniej.

ŁATWE SZYCIE

Zastanawiasz się jak zdobyć umiejętności w temacie ŁATWE SZYCIE – uczestnicy tego szkolenia kursu ŁATWE SZYCIE mogą liczyć na zdobycie cennej wiedzy w a wykorzystanie nabytych informacji w spotkaniu może zapewnić same korzyści.

Kurs „Łatwe Szycie” jest przygotowany dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z igłą i nitką dla własnej przyjemności.

Kurs obejmuje 30 godzin, wyłącznie praktycznych;

Tryb kursu – w weekendy czy w tygodniu – w zależności od potrzeb i mozliwości kursantów

Cena kursu –  540,00zł; zniżki za przedpłatę i zgłoszenia grupowe (od 2 osób)

 

Uczestnikom kursu zapewniamy materiały niezbędne do nauki szycia.

Zobacz na stronie kursu szkolenia więcej informacji – ŁATWE SZYCIE – koniecznie zapoznaj się ze szczegółami danego kursu – cena szkolenia kursu i termin oraz lokalizacja na stronie podanej wcześniej.

KASA FISKALNA I MINIMUM SANITARNE

Zastanawiasz się jak zdobyć umiejętności w temacie KASA FISKALNA I MINIMUM SANITARNE – uczestnicy tego szkolenia kursu KASA FISKALNA I MINIMUM SANITARNE mogą liczyć na zdobycie cennej wiedzy w a wykorzystanie nabytych informacji w spotkaniu może zapewnić same korzyści.

CENTRUM KSZTAŁCENIA  w Gdyni

zaprasza na kurs

KASA FISKALNA i MINIMUM SANITARNE  

 

Kurs trwa 2 dni w trybie weekendowym (2x4godz-SOBOTA-NIEDZIELA)

Miejsca: Centrum Kształcenia, 81-416 Gdynia, Al. Zwycięstwa 36/108

Cena Kursu: CENA PROMOCYJNA 200,00zł;

Minimum sanitarne jest skierowane dla osób biorących udział w przetwórstwie i obrocie środkami spożywczymi, używkami i substancjami dodatkowymi dozwolonymi.

Zajęcia praktyczne z obsługi kasy fiskalnej umożliwią wdrożenie i utrwalenie umiejęt(…)

Zobacz na stronie kursu szkolenia więcej informacji – KASA FISKALNA I MINIMUM SANITARNE – koniecznie zapoznaj się ze szczegółami danego kursu – cena szkolenia kursu i termin oraz lokalizacja na stronie podanej wcześniej.

Reklama, reprezentacja oraz inne działania marketingowe na gruncie podatku VAT oraz podatków dochodo

Podnieś swoje kwalifikacje wiedzę w temacie szkolenia kursu Reklama, reprezentacja oraz inne działania marketingowe na gruncie podatku VAT oraz podatków dochodo – program spotkania gwarantuje zdobycie wiedzy na najwyższym poziomie.

nauczanie Finansowe,Księgowe,podatki,podatki (zaplanowane na: 2012-04-26,2012-04-23) Reklama, reprezentacja oraz inne działania marketingowe na gruncie podatku VAT oraz podatków dochodowych po nowelizacji przepisów 1.04.2011
 
Program                1. Nowelizacja przepisów w zakresie podatku VAT i jej wpływ na działania marketingowe oraz inne nieodpłatne transakcje:a) zakres obowiązywania ustawy z dnia 25 lutego 2011 r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług,b) zgodność znowelizowanych przepisów z prawem unijnym – możliwości powoływania się na sprzeczność regulacji krajowych z prawem unijnym w przypadku sporu przed urzędem skarbowym,c) opodatkowanie nieodpłatnie przekazanych po nowelizacji przepisów towarów lub usług nabytych przed 1 kwietnia 2011 r.2. Zasady opodatkowania czynności nieodpłatnych po nowelizacji przepisów w zakresie podatku VAT:a) przekazanie towarów niezwiązane z prowadzoną działalnością gospodarczą,b) przekazanie i zużycie towarów w związku z prowadzoną działalnością,c) prawo do odliczenia podatku VAT w całości lub części a obowiązek opodatkowania(…)

dokładne informacje na temat prowadzonego szkolenia kursu znajdziesz na stronie Reklama, reprezentacja oraz inne działania marketingowe na gruncie podatku VAT oraz podatków dochodo – informacje na temat ofert szkoleniowych firm szkoleniowych. nauczanie kurs Reklama, reprezentacja oraz inne działania marketingowe na gruncie podatku VAT oraz podatków dochodo zapewnia zdobycie uzyskanie kwalifikacji umiejętności.