Apple Aperture – potężne narzędzie fotografa – praktyczne warsztaty w Warszawie

nauczanie Hobbystyczne (zaplanowane na: 2011-06-18) Rola fotografa nigdy nie kończy się po naciśnięciu migawki. W fotografii tradycyjnej ciemnia to powiększalniki, odczynniki, płukanki, kuwety i papiery. W fotografii cyfrowej ciemnia to monitor, komputer oraz oprogramowanie. Aby wydobyć ze zdjęcia maksimum możliwości konieczne jest posiadanie umiejętności posługiwania się narzędziarni do obróbki zdjęć. Dzisiaj obróbka zdjęcia stała się integralnym elementem procesu fotografowania. Pliki RAW dając fotografowi olbrzymie możliwości, jednocześnie wymagają od niego dużej wiedzy o obróbce.
Aperture został stworzony jako kompleksowe narzędzie do wywoływania plików, obróbki, selekcji, opisywania i zarządzania zdjęciami. Wzorowany na nim Lightroom zdobył wielką popularność, choć jego możliwości nie są tak duże jak pierwowzoru.
 
Cel Szkolenia:
Poznaj Aperture na warsztatach prowadzonych przez Artura Nyka, fotografa reklamowego i prawdziwego pasjonata Aperture. Zobaczysz jak profesjonalista korzysta z tego narzędzia w swojej pracy i odkryjesz możliwości(…)

Szczegóły na temat prowadzonego szkolenia kursy znajdziesz na stronie Apple Aperture – potężne narzędzie fotografa – praktyczne warsztaty w Warszawie – informacje na temat ofert edukacyjnych firm szkoleniowych.