Asertywność w pracy skutecznego menedżera – inspirujące warsztaty praktyczne.

Zaproszenie na nauczanie kurs Asertywność w pracy skutecznego menedżera – inspirujące warsztaty praktyczne. – uczestnictwo w danym spotkaniu gwarantuje zdobycie wiedzy na najwyższym poziomie.

nauczanie Biznesowe,Umiejętności osobiste,umiejętności osobiste,asertywność (zaplanowane na: 2012-02-27 do 2012-02-28) Asertywność w pracy skutecznego menedżera – inspirujące warsztaty praktyczne.

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Termin Szkolenia
27.02.2012 – 28.02.2012 Warszawa

Informacje organizacyjne:
-czas trwania szkolenia – 2 dni (16h);
-w każdym dniu szkolenia zaplanowane są 2 przerwy kawowe oraz luch;
-każdy z uczestników otrzymuje komplet materiałów szkoleniowych oraz imienny certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia;
 
Cel szkolenia:
Asertywność to przede wszystkim bardzo cenna i przydatna umiejętność wyznaczania granic możliwych do zaakceptowania i respektowania przez osoby, których dotyczą. Zachowanie asertywne to idealne wsparcie w delegowaniu zadań czy dysponowaniu  kompetencjami pracowników w taki sposób, że wykonują oni swoje czynności z przekonaniem, że są właściwymi osobami na właściwym miejscu. Menedżerowie, którzy mają świadomość czym jest asertywność i jak z niej korzystać działają w poczuciu, że są ważną i potrzebną częścią sukcesu Firmy i Organizacji.
 
nauczanie ma za zadanie(…)

Szczegóły na temat prowadzonego szkolenia kursy znajdziesz na stronie Asertywność w pracy skutecznego menedżera – inspirujące warsztaty praktyczne. – informacje na temat ofert edukacyjnych firm szkoleniowych. nauczanie kurs Asertywność w pracy skutecznego menedżera – inspirujące warsztaty praktyczne. zapewnia najlepsze kwalifikacje umiejętności