Asertywność w pracy

Marzec 20, 2012 No Comments

Zastanawiasz się jak zdobycie umiejętności w temacie Asertywność w pracy – uczestnicy tego szkolenia kursu Asertywność w pracy mogą liczyć na zdobycie cennej wiedzy w a wykorzystanie nabytych informacji w spotkaniu może zapewnić same korzyści.

Szkolenie skierowane jest do osób, które w sytuacjach zawodowych doświadczają trudności związanych z obroną własnych praw, jak również respektowaniem praw innych osób. Oferta skierowana jest szczególnie do osób, których codzienność stanowią kontakty z klientem (pracownicy call center, sprzedawcy), jak również osób odpowiedzialnych za zarządzanie ludźmi (kierownicy zespołów, menadżerowie, kierownicy projektów). Szkolenie wyposaży w praktyczne narzędzia związane z osiąganiem celów osobistych (…)

Zobacz na stronie kursu szkolenia więcej informacji – Asertywność w pracy – koniecznie zapoznaj się ze szczegółami danego kursu – cena szkolenia kursu i termin oraz lokalizacja na stronie podanej wcześniej.

Szkolenia kursy

Sorry, the comment form is closed at this time.

Czy warto czytać książki?

Czy warto czytać książki? W dzisiejszych czasach, w dobie internetu coraz mnie ludzi czyta książki w formie papierowej. Ja...

Polscy archeolodzy w Kolorado

Badania geofizyczne, specjalistyczną fotogrametryczną dokumentację rysunkową i fotograficzną w obrębie siedmiu stanowisk archeologicznych w kanionach Rock Creek Canyon i...