CONTROLLING –WARSZTATY DLA PRAKTYKÓW

nauczanie Finansowe (zaplanowane na: 2011-10-10 do 2011-10-12) nauczanie adresowane jest głównie do specjalistów posiadających podstawową wiedzę z obszaru controllingu i finansów przedsiębiorstwa, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności z zakresu controllingu i rachunkowości.
 
Celem szkolenia jest:

poszerzenie wiedzy dotyczącej praktycznego wykorzystania współczesnych koncepcji controllingu w zarządzaniu przedsiębiorstwem
prezentacja skutecznych narzędzi zarządzania informacją o kosztach, metod zwiększania efektywności kosztów i skutecznego kontrolowania kosztów
zapoznanie się  z nowoczesnym produktem informatycznym realizującym potrzeby controllingowe.

 
Program zawiera liczne warsztaty obliczeniowe w obszarze controllingu, budżetowania oraz rachunku kosztów. Wartością dodatkową szkolenia jest panel poświęcony informatyzacji procesów analitycznych, decyzyjnych i zarządczych.
 
Program szkolenia ma charakter praktyczny i warsztatowy i został przygotowany w oparciu o wieloletnie doświadczenie wykładowcy zdobyte podczas pracy doradczej i szkoleniowej.(…)

Szczegóły na temat prowadzonego szkolenia kursy znajdziesz na stronie CONTROLLING –WARSZTATY DLA PRAKTYKÓW – informacje na temat ofert edukacyjnych firm szkoleniowych.