CONTROLLING FINANSOWY W PRZEDSIĘBIORSTWIE

Czerwiec 21, 2011 No Comments

nauczanie Finansowe (zaplanowane na: 2011-09-26 do 2011-09-28) Controlling to system wspierający proces zarządzania przedsiębiorstwem. Zasadniczym zadaniem systemu jest dostarczanie informacji niezbędnych do podejmowania racjonalnych decyzji w przedsiębiorstwach. Controlling finansowy wiąże się z obszarem finansowym przedsiębiorstwa, tj. z dostarczaniem danych i informacji o stanie finansowym. W tym celu konieczne jest opanowanie podstawowych narzędzi niezbędnych do gromadzenia, przetwarzania i dystrybucji informacji. nauczanie daje możliwość usystematyzowania wiedzy z obszaru controllingu finansowego oraz sprawdzenia jej w praktyce działalności przedsiębiorstwa. 
 
nauczanie skierowane jest do controllerów, finansistów, kadry zarządzającej, pracowników działów finansowo-księgowych oraz wszystkich zainteresowanych tą tematyką.
 
Cel szkolenia:

przedstawienie zasad funkcjonowania controllingu finansowego w przedsiębiorstwie 
prezentacja podstawowych instrumentów controllingu finansowego
ukazanie możliwości projektowania controllingu finansowego w(…)

Szczegóły na temat prowadzonego szkolenia kursy znajdziesz na stronie CONTROLLING FINANSOWY W PRZEDSIĘBIORSTWIE – informacje na temat ofert edukacyjnych firm szkoleniowych.

Szkolenia kursy

Sorry, the comment form is closed at this time.

Czy warto czytać książki?

Czy warto czytać książki? W dzisiejszych czasach, w dobie internetu coraz mnie ludzi czyta książki w formie papierowej. Ja...

Polscy archeolodzy w Kolorado

Badania geofizyczne, specjalistyczną fotogrametryczną dokumentację rysunkową i fotograficzną w obrębie siedmiu stanowisk archeologicznych w kanionach Rock Creek Canyon i...