Czego chcę? Do czego dążę?

Marzec 20, 2012 No Comments

Zastanawiasz się jak zdobycie umiejętności w temacie Czego chcę? Do czego dążę? – uczestnicy tego szkolenia kursu Czego chcę? Do czego dążę? mogą liczyć na zdobycie cennej wiedzy w a wykorzystanie nabytych informacji w spotkaniu może zapewnić same korzyści.

Cele – w życiu prywatnym, w pracy wciąż mówimy o realizowaniu celów, o efektywnym wyznaczaniu celów, o skutecznym osiąganiu celów. Dlaczego jedni realizują swoje, cele, a innym nie zawsze to wychodzi? Dlaczego z jednej strony chcemy zmiany, a z drugiej sami sobie stawiamy przeszkody i zmiana nie następuje? Dlaczego jedni zdają się na łut szczęścia, a inni biorą sprawy w swoje ręce? Szkolenie  „Czego chcę? Do czego dążę? – o skutecznym realizowaniu celów” przeznaczone jest dla wszystkich, kt(…)

Zobacz na stronie kursu szkolenia więcej informacji – Czego chcę? Do czego dążę? – koniecznie zapoznaj się ze szczegółami danego kursu – cena szkolenia kursu i termin oraz lokalizacja na stronie podanej wcześniej.

Szkolenia kursy

Sorry, the comment form is closed at this time.

Czy warto czytać książki?

Czy warto czytać książki? W dzisiejszych czasach, w dobie internetu coraz mnie ludzi czyta książki w formie papierowej. Ja...

Polscy archeolodzy w Kolorado

Badania geofizyczne, specjalistyczną fotogrametryczną dokumentację rysunkową i fotograficzną w obrębie siedmiu stanowisk archeologicznych w kanionach Rock Creek Canyon i...