Fotografik dziecięcy

nauczanie Komputerowe,Artystyczne (zaplanowane na: 2011-06-03 do 2011-09-02) Pakiet „Fotografik dziecięcy” czterech kursów fotografii i obróbki z instruktorem (Wprowadzenie do fotografii, Fotografia dziecięca cz. I, Obróbka i publikowanie zdjęć w Lightroom, Fotografia portretowa w przykładach).To opcja dla Mam zdecydowanych na konsekwentną naukę zakończoną na poziomie półprofesjonalnym lub profesjonalnym (w zależności od zaangażowania).
To łącznie 52 dni nauki z instruktorem, a w praktyce, z przerwami na praktykę ponad 3 miesiące ćwiczeń i zdobywania informacji, po których będziesz doświadczonym fotografem z dużą wiedzą na temat sprzętu, światła, interakcji z dziećmi i obróbki graficznej. Wiedza i lata doświadczeń fotografów od A do Z.
Terminy rozpoczęcia poszczególnych kursów wybierasz przez powiadomienie Akademii drogą mailiową.  Kursy do wykorzystania  przez kolejne 5 miesięcy.

Szczegóły na temat prowadzonego szkolenia kursy znajdziesz na stronie Fotografik dziecięcy – informacje na temat ofert edukacyjnych firm szkoleniowych.