Kontrola Zarządcza i Skuteczne Zarządzanie Ryzykiem w praktyce Warsztaty dla osób kierujących jednos

Styczeń 12, 2012 No Comments

Szczegółowej informacje na temat odbywajacego sie kursu na stronie Kontrola Zarządcza i Skuteczne Zarządzanie Ryzykiem w praktyce Warsztaty dla osób kierujących jednos – uczestnicy tego szkolenia kursu Kontrola Zarządcza i Skuteczne Zarządzanie Ryzykiem w praktyce Warsztaty dla osób kierujących jednos mogą liczyć na zdobycie cennej wiedzy w temacie.

Kontrola Zarządcza i Skuteczne Zarządzanie Ryzykiem w praktyce Warsztaty dla osób kierujących jednostkami finansów publicznych.


 

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIA


 

Termin Szkolenia

27 lutego 2012 r. Warszawa

28 maja   2012 r. Warszawa


Grupa docelowa:
Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które uczestniczą lub będą uczestniczyć w procesie wdrażania systemu kontroli zarządczej w danej jednostce. Grupą docelową jest więc zarówno kierownictwo jak I główni księgowi, audytorzy wewnętrzni i kont(…)

Zobacz na stronie kursu szkolenia więcej informacji – Kontrola Zarządcza i Skuteczne Zarządzanie Ryzykiem w praktyce Warsztaty dla osób kierujących jednos – koniecznie zapoznaj się ze szczegółami danego kursu.

Szkolenia kursy

Sorry, the comment form is closed at this time.

Czy warto czytać książki?

Czy warto czytać książki? W dzisiejszych czasach, w dobie internetu coraz mnie ludzi czyta książki w formie papierowej. Ja...

Polscy archeolodzy w Kolorado

Badania geofizyczne, specjalistyczną fotogrametryczną dokumentację rysunkową i fotograficzną w obrębie siedmiu stanowisk archeologicznych w kanionach Rock Creek Canyon i...