Księgowość Projektów Unijnych. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

Styczeń 11, 2012 No Comments

Szczegółowej informacje na temat odbywajacego sie kursu na stronie Księgowość Projektów Unijnych. 2-dniowe warsztaty praktyczne. – uczestnicy tego szkolenia kursu Księgowość Projektów Unijnych. 2-dniowe warsztaty praktyczne. mogą liczyć na zdobycie cennej wiedzy w temacie.

Księgowość Projektów Unijnych. 2-dniowe warsztaty praktyczne.


POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIA


Termin Szkolenia

26-27 marca 2012r. Poznań


 

Grupa docelowa:
Szkolenie przeznaczone jest dla osób z działów finansowo-księgowych, które to chcą podnieść swoje kwalifikacje z zakresu prowadzenia księgowości projektów współfinansowanych z funduszy strukturalnych oraz rozliczania otrzymanych dotacji. Na szkoleniu mile widziane są również osoby z jednostek mających zamiar aplikować o wsparcie finanso(…)

Zobacz na stronie kursu szkolenia więcej informacji – Księgowość Projektów Unijnych. 2-dniowe warsztaty praktyczne. – koniecznie zapoznaj się ze szczegółami danego kursu.

Szkolenia kursy

Sorry, the comment form is closed at this time.

Czy warto czytać książki?

Czy warto czytać książki? W dzisiejszych czasach, w dobie internetu coraz mnie ludzi czyta książki w formie papierowej. Ja...

Polscy archeolodzy w Kolorado

Badania geofizyczne, specjalistyczną fotogrametryczną dokumentację rysunkową i fotograficzną w obrębie siedmiu stanowisk archeologicznych w kanionach Rock Creek Canyon i...