Kształcenie ustawiczne

Październik 9, 2012 No Comments

Kształcenie ustawiczne – konieczność

– wymóg dzisiejszych czasu. Aby osiągnąć sukces zawodowy wymagane jest od nas doskonalenie i kształcenie przez całe życie.

Czym jest kształcenie ustawiczne? zobacz tutaj

Aktualnie nie wystarczy bazować  na wykształceniu, które zdobyło się jakiś czas temu czy też tylko wiedzy zdobytej w szkole. Nie stabilna sytuacja  na rynku pracy wymusza od nas aby podnosić swoje umiejętności zawodowe, a kształcenie ustawiczne to element, proces uczenia się przez całe nasze życie, który w zdobywaniu kolejnych umiejętności i wiedzy bardzo pomaga.

 

Elementem kształcenia ustawicznego są szkolenia – na ten temat tutaj

 

Szkolenia i liczne kursy zapewniają podnoszenie umiejętności i kwalifikacji – często są programy szkoleń dla 40+ 50+, a pewnie już nie długo pojawia się kursy szkolenia dla 60+ i będzie to miało związek z podniesienie wieku emerytalnego.

 

Tags: , , , Informacje nauka, Inne, Oferty edukacyjne, Skuteczna nauka

Sorry, the comment form is closed at this time.

Czy warto czytać książki?

Czy warto czytać książki? W dzisiejszych czasach, w dobie internetu coraz mnie ludzi czyta książki w formie papierowej. Ja...

Polscy archeolodzy w Kolorado

Badania geofizyczne, specjalistyczną fotogrametryczną dokumentację rysunkową i fotograficzną w obrębie siedmiu stanowisk archeologicznych w kanionach Rock Creek Canyon i...