Kurs pierwszej pomocy (Łódź)

Marzec 27, 2012 No Comments

Zastanawiasz się jak zdobyć umiejętności w temacie Kurs pierwszej pomocy (Łódź) – uczestnicy tego szkolenia kursu Kurs pierwszej pomocy (Łódź) mogą liczyć na zdobycie cennej wiedzy w a wykorzystanie nabytych informacji w spotkaniu może zapewnić same korzyści.

Ćwiczenia praktyczne zajmują 70% całego kursu i obejmują ćwiczenia na 3 fantomach (niemowlak, dziecko w wieku przedszkolnym, osoba dorosła) z użyciem środków opatrunkowych oraz defibrylatorem AED, jak także scenki pozorowane, które doskonale odzwierciedlają sytuacje, które mogą wystąpić w naszym życiu.

Szkolenie odbywa się zgodnie z aktualnymi wytycznymi Europejskiej Rady Resuscytacji 2010.

Otrzymujecie Państwo Zaświadczenie o ukończeniu kursu pierwszej pomocy.

Kurs trwa około 6 godzin (jede(…)

Zobacz na stronie kursu szkolenia więcej informacji – Kurs pierwszej pomocy (Łódź) – koniecznie zapoznaj się ze szczegółami danego kursu – cena szkolenia kursu i termin oraz lokalizacja na stronie podanej wcześniej.

Szkolenia kursy

Sorry, the comment form is closed at this time.

Czy warto czytać książki?

Czy warto czytać książki? W dzisiejszych czasach, w dobie internetu coraz mnie ludzi czyta książki w formie papierowej. Ja...

Polscy archeolodzy w Kolorado

Badania geofizyczne, specjalistyczną fotogrametryczną dokumentację rysunkową i fotograficzną w obrębie siedmiu stanowisk archeologicznych w kanionach Rock Creek Canyon i...