Kursy fotografowania dzieci

nauczanie Zawodowe,Artystyczne (zaplanowane na: 2011-06-03 do 2011-06-24) Internetowe kursy fotografii dla mam organizowane przez Akademię,   to wyjątkowy  projekt, w którym bierze udział już  ponad 800 kobiet  z całej Polski.
 
Zobacz opinie o Akademii: http://www.akademia-fotografii-dzieciecej.pl/Szkola-fotografii-dla-Mam/Informacje-o-kursach/najnowsze-opinie-mam-na-temat-kursow-internetowych.html
 
Kursy  są multimedialne. Każda z części kursu to osobny materiał składający się z kilku rozdziałów,   a także materiałów video, które wzbogacą mamy o nowe pożyteczne umiejętności. Zawarte w kursach treści można od razu wykorzystać w praktyce.
 
Kursy w Akademii stanowią komplementarną całość, a to oznacza, że zostały stworzone w taki sposób, aby wzajemnie się uzupełniały, a ostatecznie kończyły się zdobyciem umiejętności na poziomie profesjonalnym. 
 
Poszczególne kursy dla mam to:

Wprowadzenie do fotografii dla Mam
Zakup sprzętu amatorskiego i półprofesjonalnego
Fotografia dziecięca dla mam cz. I
Sekrety fotografii emocjonalnej (NOWOŚĆ)
Fotografia dziecięca(…)

Szczegóły na temat prowadzonego szkolenia kursy znajdziesz na stronie Kursy fotografowania dzieci – informacje na temat ofert edukacyjnych firm szkoleniowych.