Kursy językowe dla pracowników wyjeżdżających do pracy – język niemiecki

Marzec 20, 2012 No Comments

Zastanawiasz się jak zdobycie umiejętności w temacie Kursy językowe dla pracowników wyjeżdżających do pracy – język niemiecki – uczestnicy tego szkolenia kursu Kursy językowe dla pracowników wyjeżdżających do pracy – język niemiecki mogą liczyć na zdobycie cennej wiedzy w a wykorzystanie nabytych informacji w spotkaniu może zapewnić same korzyści.

Program ramowy obejmuje następujące zagadnienia:

1. Samodiagnoza a ścieżka kariery

2. Różnice kulturowe (wprowadzenie, praktyczne przykłady)

3. Praktyczne umiejętności „Starter” (formułowanie CV w jęz. niem., odpowiedź na ogłoszenie, rozmowy kwalifikacyjne)

4. Praktyczne umiejętności „Step up” (prowadzenie rozmów telefonicznych, kontakty z niemiecko języcznymi klientami, targi)

5. Kultura przedsiębiorstwa/korporacji – różnice między Polską a Niemcami

6. Techniki podnoszące efektywność pracy(…)

Zobacz na stronie kursu szkolenia więcej informacji – Kursy językowe dla pracowników wyjeżdżających do pracy – język niemiecki – koniecznie zapoznaj się ze szczegółami danego kursu – cena szkolenia kursu i termin oraz lokalizacja na stronie podanej wcześniej.

Szkolenia kursy

Sorry, the comment form is closed at this time.

Czy warto czytać książki?

Czy warto czytać książki? W dzisiejszych czasach, w dobie internetu coraz mnie ludzi czyta książki w formie papierowej. Ja...

Polscy archeolodzy w Kolorado

Badania geofizyczne, specjalistyczną fotogrametryczną dokumentację rysunkową i fotograficzną w obrębie siedmiu stanowisk archeologicznych w kanionach Rock Creek Canyon i...