Miasto jako marka. Skuteczne wykorzystanie marketingu wielokanałowego w promocji miasta

Czerwiec 21, 2011 No Comments

nauczanie Marketingowe,Administracja (zaplanowane na: 2011-07-25 do 2011-07-26) Zapraszamy na naszą stronę internetową:

 
Miasto jako marka. Skuteczne wykorzystanie marketingu wielokanałowego w promocji miasta>>>
 
 
Bardzo wyjątkowe nauczanie zawierające w sobie techniki marketingu tradycyjnego i internetowego połączone z ogromną wiedzą z bardzo specjalistycznego brandingu miejsc (tzw. „place branding”). Uczestnicy uczą się jak traktować miasto jako markę, jak rozpoznawać i określać cele promocji miasta, poznają doświadczenia m.in. z Kanady, Australii, Wlk. Brytanii. Uczestnicy uczą się także unikać poważnych i kosztownych błędów w budowaniu strategii promocji miast.
 
nauczanie zawiera moduł warsztatowy, gdzie uczestnicy pracują nad prawdziwym scenariuszem strategicznym swojego miasta. Trener, jako zawodowy strateg komunikacji marketingowej, pomaga uczestnikom podjąć wyzwanie projektowania strategii promocyjnej i wykorzystania najnowszych trendów do osiągnięcia celów.
 
 
Korzyści dla uczestników
Uczestnicy szkolenia nauczą się jak planować i rozwijać wyjątkowo(…)

Szczegóły na temat prowadzonego szkolenia kursy znajdziesz na stronie Miasto jako marka. Skuteczne wykorzystanie marketingu wielokanałowego w promocji miasta – informacje na temat ofert edukacyjnych firm szkoleniowych.

Szkolenia kursy

Sorry, the comment form is closed at this time.

Czy warto czytać książki?

Czy warto czytać książki? W dzisiejszych czasach, w dobie internetu coraz mnie ludzi czyta książki w formie papierowej. Ja...

Polscy archeolodzy w Kolorado

Badania geofizyczne, specjalistyczną fotogrametryczną dokumentację rysunkową i fotograficzną w obrębie siedmiu stanowisk archeologicznych w kanionach Rock Creek Canyon i...