NAJNOWSZE ZAMÓWIENIA PUBLICZNE – BEZBŁĘDNIE, EFEKTYWNIE I W 100% ZGODNIE Z PRZEPISAMI

Zaproszenie na nauczanie kurs NAJNOWSZE ZAMÓWIENIA PUBLICZNE – BEZBŁĘDNIE, EFEKTYWNIE I W 100% ZGODNIE Z PRZEPISAMI – uczestnictwo w danym spotkaniu gwarantuje zdobycie wiedzy na najwyższym poziomie.

nauczanie Księgowe,Prawne,zamówienia publiczne,prawo zamówień publicznych (zaplanowane na: 2012-02-20 do 2012-02-22) Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników szkolenia z praktycznymi aspektami udzielania zamówień publicznych oraz skutecznym ubieganiem się o zamówienia.
Zajęcia będą prowadzone w formie wykładu, analizy przypadków, dyskusji moderowanej, case -study oraz ćwiczeń praktycznych i prezentacji multimedialnych. Przedmiotem szkolenia będzie również ocena prawna i propozycje rozwiązań problemów związanych z tematyką szkolenia poruszanych przez uczestników.
 
Praktyczne korzyści :
– każdy uczestnik otrzyma edytowalne wzory związane z poszczególnymi przypadkami,
– każdy uczestnik uzyska indywidualne interpretacje i wskazówki dotyczące swoich problemów w zamówieniach publicznych.
 
PROGRAM SZKOLENIA:

1.      Wprowadzenie do szkolenia – rozpoznanie potrzeb i właściwości uczestników szkolenia
2.      Najnowsze zmiany w zamówieniach publicznych oraz w dyscyplinie finansów publicznych :

Jak dostosować regulaminy u zamawiających,
Jak dostosować zasady pracy przedsiębiorców do najnowszych zmian.(…)

Szczegóły na temat prowadzonego szkolenia kursy znajdziesz na stronie NAJNOWSZE ZAMÓWIENIA PUBLICZNE – BEZBŁĘDNIE, EFEKTYWNIE I W 100% ZGODNIE Z PRZEPISAMI – informacje na temat ofert edukacyjnych firm szkoleniowych. nauczanie kurs NAJNOWSZE ZAMÓWIENIA PUBLICZNE – BEZBŁĘDNIE, EFEKTYWNIE I W 100% ZGODNIE Z PRZEPISAMI zapewnia najlepsze kwalifikacje umiejętności