Nowoczesna psychologia inwestowania

nauczanie Finansowe (zaplanowane na: 2011-07-12 do 2011-07-13) nauczanie ma na celu profesjonalizację Twojego tradingu poprzez dostarczenie wiedzy i umiejętności bazując na postawie i umiejętnościach najlepszych traderów. nauczanie stanowi milowy krok w profesjonalizacji tradingu: stabilizacji przychodów i powiększaniu ich przy jednoczesnej minimalizacji strat i ryzyka.
Nauczysz się sprawdzonych ćwiczeń pozwalających kontrolować emocje i poziom stresu. Jeśli kiedykolwiek podjąłeś nieprzemyślaną decyzję pod wpływem emocji stresu to wyobraź sobie że uzyskasz niebywały poziom samo opanowania w najtrudniejszych sytuacjach.
Celem kursu jest przekazanie wiedzy jak dojść do szczytowych możliwości jako Forex tradera. W czasie kursu dowiesz się w jaki sposób myślą i podejmują decyzje najlepsi, najbardziej doświadczeni traderzy, poznasz techniki i metody pracy z psychiką.
Dzięki temu kursowi osiągniesz szybciej swój najlepszy poziom, mniejszym kosztem osobistym i finansowym. Tym bardziej, że nie wiesz co niesie przyszłość – nie znasz swoich reakcji(…)

Szczegóły na temat prowadzonego szkolenia kursy znajdziesz na stronie Nowoczesna psychologia inwestowania – informacje na temat ofert edukacyjnych firm szkoleniowych.