PŁACE W PRZEDSIĘBIORSTWIE

Luty 12, 2013 No Comments

Zastanawiasz się jak zdobyć umiejętności w temacie PŁACE W PRZEDSIĘBIORSTWIE – uczestnicy tego szkolenia kursu PŁACE W PRZEDSIĘBIORSTWIE mogą liczyć na zdobycie cennej wiedzy w a wykorzystanie nabytych informacji w spotkaniu może zapewnić same korzyści.

Kurs przeznaczony jest dla osób które chcą pracować na stanowiskach płacowych w przedsiebiorstwach lub jednostkach budżetowych bądź pracują już na stanowiskach płacowych i chcą usystematyzować/zaktualizować swoją wiedzę zawodową.

Program kursu realizuje zagadnienia niezbędne w pracy na stanowisku specjalisty ds. płac z zakresu: prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych.

Zajęcia prowadzone są w formie wykładowo-warsztatowej, w której wiedza teoretyczna prz(…)

Zobacz na stronie kursu szkolenia więcej informacji – PŁACE W PRZEDSIĘBIORSTWIE – koniecznie zapoznaj się ze szczegółami danego kursu – cena szkolenia kursu i termin oraz lokalizacja na stronie podanej wcześniej.

Szkolenia kursy

Sorry, the comment form is closed at this time.

Czy warto czytać książki?

Czy warto czytać książki? W dzisiejszych czasach, w dobie internetu coraz mnie ludzi czyta książki w formie papierowej. Ja...

Polscy archeolodzy w Kolorado

Badania geofizyczne, specjalistyczną fotogrametryczną dokumentację rysunkową i fotograficzną w obrębie siedmiu stanowisk archeologicznych w kanionach Rock Creek Canyon i...