Po co konferencje

Październik 6, 2011 1 Comment

Zastanawiasz czy warto jeździć na konferencje spotkania biznesowe – często taki wyjazd wiąże się z kosztami i czy taki wyjazd na konferencje to opłacalna inwestycja? Organizowanych jest wiele ciekawych tematycznie konferencji w ciągu roku wiele z nich na pewno jest związanych z Twoją działalnością. Firmy i prezentujący się na konferencji wykładowcy prezentują wiele ciekawych informacji nowości z rynku w danej branży – gdzie najlepiej uzyskać taką wiedzę spotkać się ludźmi z branży jak nie na takiej konferencji.

Po co konferencje – z jednej strony to doskonała możliwość zaprezentowania swoich dokonań w danej dziedzinie branży – dla firm do doskonała forma marketingowa do prezentowania swoich produktów usług – dla poszczególnych wykładowców do prezentowania swojej osoby jako lidera w branży. Uczestnicy konferencji maja możliwość poznania pozyskania wiedzy uzyskania informacji i spotkania się z innymi ludzi w swojej branży.

 

Jest jeszcze jeden aspekt dla organizatorów konferencji i wykładowców – finansowy to doskonała możliwość zarabiania na prezentowaniu swojej wiedzy –  sprzedaniu swojej wiedzy na wykładach prezentacjach dla firm pozyskania nowych kontrahentów.

 

Dlaczego warto jeździć na konferencje –

Uzyskanie nowej wiedza – to jedne z celi konferencji przekazanie wiedzy. Na konferencji prezentowane są wykłady  przez praktyków, liderów w danej dziedzinie to cenna wiedza, którą warto uzyskać.

Nowe kontakty – na takie spotkania konferencje zjeżdżają się osoby, które mocno są zaangażowane w branży, potencjalni współpracownicy, inwestorzy czy klienci, poznanie tych osób to bardzo ważne.
Najlepsze kontakty w branży nawiązuje się właśnie na konferencjach.

Tags: , , Informacje nauka, Oferty edukacyjne, Porady, Skuteczna nauka
One Comments to “Po co konferencje”
  1. admin napisał(a):

    Najbardziej aktualne konferencje – http://www.konferencje24h.pl

Czy warto czytać książki?

Czy warto czytać książki? W dzisiejszych czasach, w dobie internetu coraz mnie ludzi czyta książki w formie papierowej. Ja...

Polscy archeolodzy w Kolorado

Badania geofizyczne, specjalistyczną fotogrametryczną dokumentację rysunkową i fotograficzną w obrębie siedmiu stanowisk archeologicznych w kanionach Rock Creek Canyon i...