Prawo Zamówień Publicznych w praktyce Urzędów Pracy – Przygotowanie i prowadzenie postępowania o udz

Styczeń 12, 2012 No Comments

Szczegółowej informacje na temat odbywajacego sie kursu na stronie Prawo Zamówień Publicznych w praktyce Urzędów Pracy – Przygotowanie i prowadzenie postępowania o udz – uczestnicy tego szkolenia kursu Prawo Zamówień Publicznych w praktyce Urzędów Pracy – Przygotowanie i prowadzenie postępowania o udz mogą liczyć na zdobycie cennej wiedzy w temacie.

Prawo Zamówień Publicznych w praktyce Urzędów Pracy – Przygotowanie i prowadzenie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego – warsztaty praktyczne.


POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIA


Termin Szkolenia

29-30 marca 2012r. Warszawa


Grupa docelowa:
Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników Urzędów Pracy, którzy podczas wykonywania codziennych obowiązków zobowiązani są do stosowania przepisów o zamówieniach publicznych. Zajęcia mają charakter zajęć praktycznych opartych na rzeczywistych p(…)

Zobacz na stronie kursu szkolenia więcej informacji – Prawo Zamówień Publicznych w praktyce Urzędów Pracy – Przygotowanie i prowadzenie postępowania o udz – koniecznie zapoznaj się ze szczegółami danego kursu.

Szkolenia kursy

Sorry, the comment form is closed at this time.

Czy warto czytać książki?

Czy warto czytać książki? W dzisiejszych czasach, w dobie internetu coraz mnie ludzi czyta książki w formie papierowej. Ja...

Polscy archeolodzy w Kolorado

Badania geofizyczne, specjalistyczną fotogrametryczną dokumentację rysunkową i fotograficzną w obrębie siedmiu stanowisk archeologicznych w kanionach Rock Creek Canyon i...