Profesjonalna Obsługa Klienta- Jak dzięki nowym standardom zbudować i utrzymać wizerunek firmy w ocz

Zaproszenie na nauczanie kurs Profesjonalna Obsługa Klienta- Jak dzięki nowym standardom zbudować i utrzymać wizerunek firmy w ocz – uczestnictwo w danym spotkaniu gwarantuje zdobycie wiedzy na najwyższym poziomie.

nauczanie Marketingowe,Sprzedaż,obsługa klienta,obsługa klienta (zaplanowane na: 2012-05-30 do 2012-05-31,2012-03-26 do 2012-03-27,2012-02-23 do 2012-02-24) Profesjonalna Obsługa Klienta- Jak dzięki nowym standardom zbudować i utrzymać wizerunek firmy w oczach jej kontrahentów i nabywców. Warsztaty praktyczne.

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Termin Szkolenia
26-27 marca 2012r. Warszawa
30-31 maja 2012r.   Wrocław  

Grupa docelowa:

Pracownicy stacjonarni działów obsługi klienta i działów sprzedaży, pozostałe osoby mające bezpośredni kontakt z klientami zewnętrznymi w punktach sprzedażynauczanie przeznaczone jest dla organizacji zajmujących się obsługą klienta biznesowego i obsługą klienta indywidualnego w punktach sprzedaży.

 

Cel szkolenia:

Celem szkolenia jest udoskonalenie wśród uczestników następujących umiejętności:-skuteczniej sprzedaży i obsługi Klientów-właściwego reprezentowania firmy w kontaktach bezpośrednich z Klientami-umiejętnego stosowania wszystkich elementów rozmowy sprzedażowej-trafnego kształtowania swojego wyglądu i zachowań niewerbalnych-dostosowywania sposobów obsługi do typu Klienta-właściwego reagowania na reklamacje(…)

Szczegóły na temat prowadzonego szkolenia kursy znajdziesz na stronie Profesjonalna Obsługa Klienta- Jak dzięki nowym standardom zbudować i utrzymać wizerunek firmy w ocz – informacje na temat ofert edukacyjnych firm szkoleniowych. nauczanie kurs Profesjonalna Obsługa Klienta- Jak dzięki nowym standardom zbudować i utrzymać wizerunek firmy w ocz zapewnia najlepsze kwalifikacje umiejętności