Profesjonalna sprzedaż – skuteczne warsztaty.

Podnieś swoje kwalifikacje wiedzę w temacie szkolenia kursu Profesjonalna sprzedaż – skuteczne warsztaty. – program spotkania gwarantuje zdobycie wiedzy na najwyższym poziomie.

nauczanie Sprzedaż,Biznesowe,kompetencje biznesowe,marketing i sprzedaż,techniki sprzedaży,obsługa klienta,biznesowe (zaplanowane na: 2012-04-23 do 2012-04-24) Zawiera kompleksowy program dotyczący kontaktu handlowców z klientami. Dzięki temu jest bardzo wartościowe.
nauczanie dla osób, którzy zajmują się sprzedażą w szerokim tego słowa znaczeniu. Za równo dla początkujących jaki zaawansowanych. Celem szkolenia jest zdobycie oraz pogłębienie kwalifikacji z zakresu technik sprzedaży, pozyskiwania klientów i przeprowadzania prezentacji produktu. nauczanie dostarcza wiedzy na temat jak skutecznie wykorzystać kontakt z klientem do finalizacji procesu sprzedaży.
 
Program szkolenia:
Czym jest profesjonalna sprzedaż i z czego się składa?Motywacja sprzedawcy – dlaczego sprzedaje?Klucz do sprzedażyZłota reguła sprzedażySprzedawca – profesjonalny: wygląd, cechy, wiedza, umiejętności.Jak odnieść sukces – przygotowanie do sprzedażyPokonaj konkurencję – ale jak?
Klient: sposób podejmowania decyzji decyzji oraz czego oczekuje wobec sprzedawcy.
7 kroków/etapów procesu sprzedaży.
Krok I: Pierwszy kontakt/powitanie i budowanie właściwych relacji z klientem.(…)

dokładne informacje na temat prowadzonego szkolenia kursu znajdziesz na stronie Profesjonalna sprzedaż – skuteczne warsztaty. – informacje na temat ofert szkoleniowych firm szkoleniowych. nauczanie kurs Profesjonalna sprzedaż – skuteczne warsztaty. zapewnia zdobycie uzyskanie kwalifikacji umiejętności.