Profesjonalne Zarządzanie Projektami w Organizacji – inspirujące warsztaty praktyczne.

Styczeń 11, 2012 No Comments

Szczegółowej informacje na temat odbywajacego sie kursu na stronie Profesjonalne Zarządzanie Projektami w Organizacji – inspirujące warsztaty praktyczne. – uczestnicy tego szkolenia kursu Profesjonalne Zarządzanie Projektami w Organizacji – inspirujące warsztaty praktyczne. mogą liczyć na zdobycie cennej wiedzy w temacie.

Profesjonalne Zarządzanie Projektami w Organizacji – inspirujące warsztaty praktyczne.


POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIA

 

Termin Szkolenia

19-20 marca 2012r. Poznań 


Grupa docelowa:
Program szkolenia przeznaczony jest dla osób chcących zdobyć kompleksową wiedzę w zakresie skutecznego organizowania i zarządzania projektami. Głównymi adresatami są więc specjaliści oraz kadra kierownicza średniego i wyższego szczebla zarządzania. 
Cel szkolenia:
Przedstawienie uczestnikom rozwiązań zmierza(…)

Zobacz na stronie kursu szkolenia więcej informacji – Profesjonalne Zarządzanie Projektami w Organizacji – inspirujące warsztaty praktyczne. – koniecznie zapoznaj się ze szczegółami danego kursu.

Szkolenia kursy

Sorry, the comment form is closed at this time.

Czy warto czytać książki?

Czy warto czytać książki? W dzisiejszych czasach, w dobie internetu coraz mnie ludzi czyta książki w formie papierowej. Ja...

Polscy archeolodzy w Kolorado

Badania geofizyczne, specjalistyczną fotogrametryczną dokumentację rysunkową i fotograficzną w obrębie siedmiu stanowisk archeologicznych w kanionach Rock Creek Canyon i...