RAPORT A3 jako narzędzie skutecznej komunikacji i zarządzania projektami

Styczeń 13, 2012 No Comments

Szczegółowej informacje na temat odbywajacego sie kursu na stronie RAPORT A3 jako narzędzie skutecznej komunikacji i zarządzania projektami – uczestnicy tego szkolenia kursu RAPORT A3 jako narzędzie skutecznej komunikacji i zarządzania projektami mogą liczyć na zdobycie cennej wiedzy w temacie.

Raport A3 to niezwykle skuteczne i wszechstronne narzędzie służące do planowania, rozwiązywania problemów, komunikowania, wdrażania projektów i zarządzania zmianą. Choć z pozoru jest to jedynie zwykła kartka papieru formatu A3, wypełniona wykresami i schematami, to jednak reguły związane z metodyką tworzenia raportów A3 zmuszają ich autorów do logicznego myślenia, wymuszają komunikację między piszącym raport i odbiorcami oraz narzucają reżim związany z realizacją działań.


Cel szkolenia:

 (…)

Zobacz na stronie kursu szkolenia więcej informacji – RAPORT A3 jako narzędzie skutecznej komunikacji i zarządzania projektami – koniecznie zapoznaj się ze szczegółami danego kursu.

Szkolenia kursy

Sorry, the comment form is closed at this time.

Czy warto czytać książki?

Czy warto czytać książki? W dzisiejszych czasach, w dobie internetu coraz mnie ludzi czyta książki w formie papierowej. Ja...

Polscy archeolodzy w Kolorado

Badania geofizyczne, specjalistyczną fotogrametryczną dokumentację rysunkową i fotograficzną w obrębie siedmiu stanowisk archeologicznych w kanionach Rock Creek Canyon i...