Sam sobie szefem

Zaproszenie na nauczanie kurs Sam sobie szefem – uczestnictwo w danym spotkaniu gwarantuje zdobycie wiedzy na najwyższym poziomie.

nauczanie Interpersonalne,Zarządzanie (zaplanowane na: termin do ustalenia z organizatorem) Informacja o szkoleniu
Przedstawione nauczanie ma formę szkolenia zamkniętego (wewnętrznego), które jest organizowane w siedzibie Zamawiającego. Jeżeli interesuje Państwa wzięcie udziału w szkoleniu otwartym z tego zakresu (szkolenia otwarte odbywają się Gdańsku) prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: ewa.trafalska@adept.info.pl.

Adresaci szkolenia
nauczanie skierowane jest przede wszystkim do osób prowadzących i rozpoczynających działalność gospodarczą, od samozatrudnienia po spółkę kapitałową.

Cel szkolenia
Szczególny nacisk jest położony na uświadomienie wagi analizy ex ante najważniejszych decyzji o formie prawnej, sposobie organizacji, finansowaniu, opodatkowaniu firmy oraz na praktyczną umiejętność rozwiązywania tych zagadnień.

Program szkolenia
1. Po co mi firma
– aspekty psychologiczne i ekonomiczne decyzji o stworzeniu firmy, racjonalność, efektywność, sprawność, konkurencyjność małego biznesu.
2. W gąszczu paragrafów
– ustawa o swobodzie działalności gospodarczej,(…)

Szczegóły na temat prowadzonego szkolenia kursy znajdziesz na stronie Sam sobie szefem – informacje na temat ofert edukacyjnych firm szkoleniowych. nauczanie kurs Sam sobie szefem zapewnia najlepsze kwalifikacje umiejętności