Sam sobie szefem

Styczeń 14, 2012 No Comments

Zaproszenie na nauczanie kurs Sam sobie szefem – uczestnictwo w danym spotkaniu gwarantuje zdobycie wiedzy na najwyższym poziomie.

nauczanie Interpersonalne,Zarządzanie (zaplanowane na: termin do ustalenia z organizatorem) Informacja o szkoleniu
Przedstawione nauczanie ma formę szkolenia zamkniętego (wewnętrznego), które jest organizowane w siedzibie Zamawiającego. Jeżeli interesuje Państwa wzięcie udziału w szkoleniu otwartym z tego zakresu (szkolenia otwarte odbywają się Gdańsku) prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: ewa.trafalska@adept.info.pl.

Adresaci szkolenia
nauczanie skierowane jest przede wszystkim do osób prowadzących i rozpoczynających działalność gospodarczą, od samozatrudnienia po spółkę kapitałową.

Cel szkolenia
Szczególny nacisk jest położony na uświadomienie wagi analizy ex ante najważniejszych decyzji o formie prawnej, sposobie organizacji, finansowaniu, opodatkowaniu firmy oraz na praktyczną umiejętność rozwiązywania tych zagadnień.

Program szkolenia
1. Po co mi firma
– aspekty psychologiczne i ekonomiczne decyzji o stworzeniu firmy, racjonalność, efektywność, sprawność, konkurencyjność małego biznesu.
2. W gąszczu paragrafów
– ustawa o swobodzie działalności gospodarczej,(…)

Szczegóły na temat prowadzonego szkolenia kursy znajdziesz na stronie Sam sobie szefem – informacje na temat ofert edukacyjnych firm szkoleniowych. nauczanie kurs Sam sobie szefem zapewnia najlepsze kwalifikacje umiejętności

Szkolenia kursy

Sorry, the comment form is closed at this time.

Czy warto czytać książki?

Czy warto czytać książki? W dzisiejszych czasach, w dobie internetu coraz mnie ludzi czyta książki w formie papierowej. Ja...

Polscy archeolodzy w Kolorado

Badania geofizyczne, specjalistyczną fotogrametryczną dokumentację rysunkową i fotograficzną w obrębie siedmiu stanowisk archeologicznych w kanionach Rock Creek Canyon i...