Savoir vivre i etykieta profesjonalnej Asystentki/Sekretarki – podstawy protokołu dyplomatycznego

Podnieś swoje kwalifikacje wiedzę w temacie szkolenia kursu Savoir vivre i etykieta profesjonalnej Asystentki/Sekretarki – podstawy protokołu dyplomatycznego – program spotkania gwarantuje zdobycie wiedzy na najwyższym poziomie.

nauczanie Biznesowe,Interpersonalne,umiejętności osobiste,rozwój osobisty,biurowe (zaplanowane na: 2012-05-31,2012-04-24 do 2012-04-25) Program            1. Zasady biurowego savoir-vivre’u.2. Precedencja biznesowa i jej zastosowanie.3. Czy elegancka mowa ciała, eleganckie gesty mogą być przydatne w pracy?4. Kultura słowa – w mowie i w piśmie.5. Przyjmowanie gości i interesantów – zasady ogólne i sytuacje szczególne.6. Wszystko, co powinniśmy wiedzieć o zaproszeniach.7. Spotkania i organizowanie przyjęć w firmie.8. Radzenie sobie w trudnych sytuacjach z Klientami.9. Doskonalenie image Asystentki/Sekretarki.Powyższe nauczanie może zostać zrealizowane także w formule zamkniętej, dostosowanej do potrzeb Państwa organizacji.Prowadzący    Stanisław Łopuszański – ekspert w zakresie protokołu dyplomatycznego, etykiety biznesu oraz różnic kulturowych. Absolwent Wydziału Prawa – Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, Wydziału Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim oraz Centrum Kształcenia Służby Zagranicznej. Doświadczenie zbierał na wielu placówkach dyplomatycznych oraz reprezentując Polskę na konferencjach(…)

dokładne informacje na temat prowadzonego szkolenia kursu znajdziesz na stronie Savoir vivre i etykieta profesjonalnej Asystentki/Sekretarki – podstawy protokołu dyplomatycznego – informacje na temat ofert szkoleniowych firm szkoleniowych. nauczanie kurs Savoir vivre i etykieta profesjonalnej Asystentki/Sekretarki – podstawy protokołu dyplomatycznego zapewnia zdobycie uzyskanie kwalifikacji umiejętności.