Skuteczna komunikacja w zespole pracowniczym – warsztaty praktyczne pozwalające na poznanie własnego

Marzec 20, 2012 No Comments

Zastanawiasz się jak zdobycie umiejętności w temacie Skuteczna komunikacja w zespole pracowniczym – warsztaty praktyczne pozwalające na poznanie własnego – uczestnicy tego szkolenia kursu Skuteczna komunikacja w zespole pracowniczym – warsztaty praktyczne pozwalające na poznanie własnego mogą liczyć na zdobycie cennej wiedzy w a wykorzystanie nabytych informacji w spotkaniu może zapewnić same korzyści.

Skuteczna komunikacja w zespole pracowniczym – warsztaty praktyczne pozwalające na poznanie własnego stylu porozumiewania się i pracę nad jego ulepszeniem.

 

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIA


Termin Szkolenia

30-31 maja 2012r. Warszawa

 

Grupa docelowa:
Grupą docelową są pracownicy organizacji, członkowie zespołów oraz wszystkie osoby zainteresowane usprawnieniem komunikacji poprzez przezwyciężenie indywidualnych problemów i barier w komunikowaniu się ze współpracownikami.

 

Cel szkolenia:(…)

Zobacz na stronie kursu szkolenia więcej informacji – Skuteczna komunikacja w zespole pracowniczym – warsztaty praktyczne pozwalające na poznanie własnego – koniecznie zapoznaj się ze szczegółami danego kursu – cena szkolenia kursu i termin oraz lokalizacja na stronie podanej wcześniej.

Szkolenia kursy

Sorry, the comment form is closed at this time.

Czy warto czytać książki?

Czy warto czytać książki? W dzisiejszych czasach, w dobie internetu coraz mnie ludzi czyta książki w formie papierowej. Ja...

Polscy archeolodzy w Kolorado

Badania geofizyczne, specjalistyczną fotogrametryczną dokumentację rysunkową i fotograficzną w obrębie siedmiu stanowisk archeologicznych w kanionach Rock Creek Canyon i...