Sprzedaż internetowa i pozycjonowanie e-sklepu

Podnieś swoje kwalifikacje wiedzę w temacie szkolenia kursu Sprzedaż internetowa i pozycjonowanie e-sklepu – program spotkania gwarantuje zdobycie wiedzy na najwyższym poziomie.

nauczanie Sprzedaż,handlowe (zaplanowane na: 2012-06-11 do 2012-06-26) Firma ABAKUS Konsulting Sp.j. zaprasza przedsiębiorców z Podkarpacia do udziału w bezpłatnym szkoleniu: „Sprzedaż internetowa i pozycjonowanie e-sklepu”  Wiele klasycznych sklepów i miejsc dystrybucji poszerza swoje rynki zbytu poprzez tworzenie sklepów internetowych, które umożliwiają sprzedaż usług i towarów na terenie całego kraju, a nawet poza jego granicami. E-commerce to obecnie najszybciej rozwijający się kanał sprzedaży w Polsce i na świecie. Skuteczna sprzedaż poprzez Internet wymaga m.in. doboru właściwych narzędzi promocji i skutecznego pozycjonowania. Te elementy strategii  pozwalają na efektywne wykorzystanie potencjału Internetu do rozwoju e-biznesu.  Ramowy program szkolenia:  ·         Zasady działania wyszukiwarek.  ·         Zarządzanie treścią, architektura strony.  ·         Metody pozycjonowania.  ·         Rejestracja stron w katalogach.  ·         Programy ułatwiające pozycjonowanie.   Dodatkowo w ramach szkolenia każdy uczestnik może wziąć udział w 8 godzinnych(…)

dokładne informacje na temat prowadzonego szkolenia kursu znajdziesz na stronie Sprzedaż internetowa i pozycjonowanie e-sklepu – informacje na temat ofert szkoleniowych firm szkoleniowych. nauczanie kurs Sprzedaż internetowa i pozycjonowanie e-sklepu zapewnia zdobycie uzyskanie kwalifikacji umiejętności.