Stres i wypalenie zawodowe

Marzec 20, 2012 No Comments

Zastanawiasz się jak zdobycie umiejętności w temacie Stres i wypalenie zawodowe – uczestnicy tego szkolenia kursu Stres i wypalenie zawodowe mogą liczyć na zdobycie cennej wiedzy w a wykorzystanie nabytych informacji w spotkaniu może zapewnić same korzyści.

Szkolenie skierowane jest do pracowników, którzy w codziennym funkcjonowaniu odczuwają często napięcia, podlegają silnej presji czasowej, doświadczają problemów zdrowotnych związanych ze stresem oraz są zagrożone wypaleniem zawodowym. Szczególnie pomocny jest dla osób związanymi z wykonywaniem pracy z ludźmi (nauczyciele, lekarze, pracownicy obsługi klienta), jak również podlegający w pracy silnej presji czasowej (menadżerowie, przedstawiciele handlowi). Uczestnicy w trakcie zajęć przyjrzą (…)

Zobacz na stronie kursu szkolenia więcej informacji – Stres i wypalenie zawodowe – koniecznie zapoznaj się ze szczegółami danego kursu – cena szkolenia kursu i termin oraz lokalizacja na stronie podanej wcześniej.

Szkolenia kursy

Sorry, the comment form is closed at this time.

Czy warto czytać książki?

Czy warto czytać książki? W dzisiejszych czasach, w dobie internetu coraz mnie ludzi czyta książki w formie papierowej. Ja...

Polscy archeolodzy w Kolorado

Badania geofizyczne, specjalistyczną fotogrametryczną dokumentację rysunkową i fotograficzną w obrębie siedmiu stanowisk archeologicznych w kanionach Rock Creek Canyon i...