Szkolenia kursy trenerskie coaching

Coaching – proces  pomocy osobom lub organizacjom w osiągnięciu stawianych przez nich celów. Trwały proces wzmacniania i analizowania działania oraz wdrażania zmian podnoszących jego efektywność – trening osobisty. Głównym zadaniem coachingu jest wsparcie osoby objętej coachingiem w osiągnięciu przez nią uzgodnionych z coachem celów.

 

„Coach”, to inaczej osobisty trener. Nie musi posiadać własnych wybitnych wyników w dziedzinie, która jest przedmiotem coachingu, lecz posiadać odpowiednie doświadczenie, umiejętności w danej dziedzinie. Podobnie jak w sporcie – dobry trener np. zespołu piłkarskiego nie musi mieć na swoim koncie tytułu mistrza świata w tejże dyscyplinie sportu, aby osiągnąć ze swoim zespołem sukces. W obydwu przypadkach najistotniejsze będą zatem kwalifikacje trenera (coacha) związane z kierowaniem procesami uczenia.

 

 

Kursy trenerskie przeznaczone są dla osób, które pragną zdobyć lub udoskonalić swoje umiejętności pracy z grupami i zespołami (trenerzy, nauczyciele, instruktorzy grupowi, prezenterzy, terapeuci grupowi, menedżerowie, kierownicy zespołów itp.). Szkolenia trenerskie umożliwiają kompleksowe poznanie warsztatu pracy.

 

 

———————————-

Szukasz kursu, szkolenia na trenera? Chcesz ukończyć go przykładowo w Poznaniu, w Warszawie lub innym dowolnie wybranym mieście? Zapytaj o taki kurs na Rynku Szkoleń, zalogowane firmy poinformują Cię o planowanych terminach kursu.