Szybkie czytanie ćwiczenia

Szybkie czytanie ćwiczenia – 8 zestawów zawierających 108 ćwiczeń, dzięki którym szybkie czytanie stanie się dla Ciebie czymś zupełnie naturalnym! – poznaj tajniki szybkiej nauki.

W dzisiejszym świecie szybkie czytanie to umiejętność, która staje się coraz bardziej potrzebna i popularna, a nawet wymagana. Nie robią już na nas niewiarygodnego wrażenia osoby, które czytają po 1000-2000 słów na minutę, bo po prostu wiemy, że jest to możliwe.

Szybkie czytanie umożliwia T0bie oszczędność czasu i efektywne wykorzystanie czasu a tym samym zdobycie większej wiedzy. Szybka nauka daje ci możliwości bycia bardziej konkurencyjnym, zyskaniu czasu dla siebie czasu wolnego.


Nie musisz płacić kilkaset złotych za stacjonarny kurs szybkiego czytania!

 

[note]Zapoznaj się z efektywnymi szkoleniami oraz efektywnymi kursami – dzięki którymi zdobędziesz wiedzę i umiejętności tak bardzo potrzebne w dzisiejszych realiach – w pracy w życiu osobistym[/note]

 


Osoby przekonane o konieczności z

dobycia umiejętności szybkiego czytania, często decydują się na odbycie stacjonarnego kursu. Niestety ceny takich kursów zaczynają się od kilkuset złotych [średnio od ok. 500 zł], a często kończy kwotą kilku tysięcy złotych.

Część osób faktycznie zdobywa umiejętność szybkiego czytania bezpośrednio w czasie trwania kursu, ale jeszcze większy ich procent bardzo szybko traci tę umiejętność tuż po zakończeniu kursu. Można to porównać do efektu jojo znanego z doświadczeń osób odchudzających się, które po odbytej kuracji wracają do punktu wyjścia tj. do swojej początkowej wagi.

Osoba, która doświadcza „efektu jojo” w szybkim czytaniu, winą za jego wystąpienia obarcza wcale nie siebie, ale odbyty świeżo kurs. Szkoły szybkiego czytania bronią się przed tym, zaopatrując swoich adeptów, różnego rodzaju przewodnikami, medytodyką, podręcznikami itp. pomocami, na których dana osoba powinna [a wręcz musi] pracować indywidualnie po zakończeniu kursu, jeśli nie chce stracić dopiero co zdobytej umiejętności.


Jest to mądra i przemyślana strategia, która – jeśli jest realizowana, owocuje naprawdę dobrymi efektami.

Systematyczne ćwiczenia to najlepszy sposób
na szybkie czytanie


Nie trzeba chyba mówić, że „nieużywany mięsień zanika”. Tak samo jest z szybkim czytaniem, dlatego też musisz pamiętać, że:

  • Jeśli nie trenujesz szybkiego czytania, to stracisz tę umiejętność o wiele szybciej, niż ją zdobyłeś. Ta zasada sprawdza się zawsze i wszędzie.
  • Potrzebujesz nie tylko „suchej” teorii, ale przede wszystkim systematycznej praktyki z wykorzystaniem sprawdzonych ćwiczeń.
  • Zdobycie potrzebnych Ci materiałów może kosztować Cię od ok. 500 zł do 2 tys. zł na stacjonarnym kursie szybkieczo czytania.

 

 

Szybkie czytanie – praktyczne ćwiczenia

Paweł Sygnowski

:: Szybkie czytanie i nauka

8 zestawów zawierających 108 ćwiczeń, dzięki którym szybkie czytanie stanie się dla Ciebie czymś zupełnie naturalnym!

 

Zamów ćwiczenia …..

 

Jak zdobyć wiedzę wartą 500-2000 zł,
nawet 20 do 40x taniej?

 

Osoby, które interesuje szybkie czytanie zawsze szukają alternatywnych sposobów, aby nie płacić tak dużo. Bo przecież, czyż nie istnieje jakiś inny [w domyśle: lepszy, tańszy, szybszy] sposób na zdobycie tej wiedzy? Oczywiście, że istnieje i właśnie stąd pojawił się pomysł na specjalnego ebooka z ćwiczeniami.


Wydawnictwo Złote Myśli od blisko 2 lat wydaje ebooka Szybkie czytanie dla wytrwałych, który co miesiąc znajduje się w pierwszej dziesiątce, najlepiej sprzedających się ebooków i zbiera masę pozytywnych opinii.

Dzięki opiniom czytelników, którzy wręcz domagali się większej ilości ćwiczeń, przygotowaliśmy nowego ebooka „Szybkie czytanie – praktyczne ćwiczenia”, zawierającego 8 zestawów, które zawierają łącznie 108 niezwykle praktycznych ćwiczeń, dzięki którym szybkie czytanie nie będzie stanowiło dla Ciebie problemu.


Obydwa te ebooki stanowią jedną całość, która omawia szybkie czytanie zarówno ze strony teoretycznej, jak i przede wszystkim praktycznej. Jest to ta sama wiedza, która jest omawiania na drogich stacjonarnych kursach, z tą różnicą, że możesz ją zdobyć kilkadziesiąt razy taniej.