SZYJĘ DLA SIEBIE I RODZINY

Marzec 27, 2012 No Comments

Zastanawiasz się jak zdobyć umiejętności w temacie SZYJĘ DLA SIEBIE I RODZINY – uczestnicy tego szkolenia kursu SZYJĘ DLA SIEBIE I RODZINY mogą liczyć na zdobycie cennej wiedzy w a wykorzystanie nabytych informacji w spotkaniu może zapewnić same korzyści.

Przygotowaliśmy ten kurs z myślą o wszystkich, którzy chcą poznać przyjemność szycia siebie i rodziny i miło spędzić wolny czas. Udział w naszym kursie pozwoli nabyć lub rozwinąć umiejętności szycia odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej, poznać nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach, wymieni ć się doświadczeniami, a po ukończeniu kursu- zapewnić całej rodzinie garderobę szczególnego charakteru i niepowtarzalności!!!!

Kurs trwa 48 godziny lekcyjne- 3 weekendy, po 8 godzin lekcyjnyc(…)

Zobacz na stronie kursu szkolenia więcej informacji – SZYJĘ DLA SIEBIE I RODZINY – koniecznie zapoznaj się ze szczegółami danego kursu – cena szkolenia kursu i termin oraz lokalizacja na stronie podanej wcześniej.

Szkolenia kursy

Sorry, the comment form is closed at this time.

Czy warto czytać książki?

Czy warto czytać książki? W dzisiejszych czasach, w dobie internetu coraz mnie ludzi czyta książki w formie papierowej. Ja...

Polscy archeolodzy w Kolorado

Badania geofizyczne, specjalistyczną fotogrametryczną dokumentację rysunkową i fotograficzną w obrębie siedmiu stanowisk archeologicznych w kanionach Rock Creek Canyon i...