Techniki Sprzedaży (zaawansowane)

Marzec 20, 2012 No Comments

Zastanawiasz się jak zdobycie umiejętności w temacie Techniki Sprzedaży (zaawansowane) – uczestnicy tego szkolenia kursu Techniki Sprzedaży (zaawansowane) mogą liczyć na zdobycie cennej wiedzy w a wykorzystanie nabytych informacji w spotkaniu może zapewnić same korzyści.

Sprzedaż Doskonała – zaawansowane techniki sprzedaży

Cztery typy osobowości czyli cztery wymiary sprzedaży.

 

Opis szkolenia

 

Warsztaty zaawansowanych technik sprzedaży i wywierania wpływu. Przeznaczone są dla wszystkich osób chcących poprawić komunikację z Klientami. Uczestnicy warsztatów zdobywają praktyczne umiejętności odczytywania typu osobowości Klienta na podstawie jego zachowań i wypowiedzi. Poznają i przećwiczą techniki pozwalające dobrze dopasować swój styl komunikacji do stylu k(…)

Zobacz na stronie kursu szkolenia więcej informacji – Techniki Sprzedaży (zaawansowane) – koniecznie zapoznaj się ze szczegółami danego kursu – cena szkolenia kursu i termin oraz lokalizacja na stronie podanej wcześniej.

Szkolenia kursy

Sorry, the comment form is closed at this time.

Czy warto czytać książki?

Czy warto czytać książki? W dzisiejszych czasach, w dobie internetu coraz mnie ludzi czyta książki w formie papierowej. Ja...

Polscy archeolodzy w Kolorado

Badania geofizyczne, specjalistyczną fotogrametryczną dokumentację rysunkową i fotograficzną w obrębie siedmiu stanowisk archeologicznych w kanionach Rock Creek Canyon i...