Time is GOLD #2

nauczanie Biznesowe,Interpersonalne (zaplanowane na: 2011-11-27,2011-10-16) Co robią osoby, które znajdują czas na wszystko czego chcą?
Słowami Lorda Chesterfield można powiedzieć, że te osoby „dbają o minuty, bo godziny same się o siebie troszczą”. To pytanie zawiera jednak także inną odpowiedź lecz tą tajemnicę zachowam do szkolenia. Teraz jest więc moment aby zadać sobie jeszcze kilka innych pytań – Czy chcę zmiany w swoim życiu? Czy wiem jak łatwo jest funkcjonować i żyć kiedy ma się określony sposoby postępowania? Czy chcę je poznać aby moje życie wyglądało na bardziej poukładane unikając chaosu dnia codziennego? To proste pytania prawda? Co zrobić aby przejść do odpowiedzi ‚jak’? Zarządzanie sobą w czasieW XXI wieku wszystko dzieje się bardzo szybko, jednakże czy wiesz, że są możliwości zwolnienia czasu? Można go także przyspieszyć w zależności od potrzeby. Tylko co wybrać zwolnienie czy przyspieszenie? To można określić dopiero wtedy kiedy określona zostanie Twoja potrzeba. Zastanów się czy możesz dojść do celu kiedy nie wiesz gdzie on jest? Zarządzanie(…)

Szczegóły na temat prowadzonego szkolenia kursy znajdziesz na stronie Time is GOLD #2 – informacje na temat ofert edukacyjnych firm szkoleniowych.