Uprawnienia elektryczne, energetyczne

Uprawnienia elektryczne – chcesz zdobyć odpowiednie uprawnienia elektryczne, energetyczne musisz skorzystać z odpowiednich kursów elektrycznych, energetycznych.

Skorzystaj z kursów szkoleń jednostek firm je organizujące, która posiadają uprawnienia  do przeprowadzania egzaminów na uprawnienia elektryczne (tzw. uprawnienia sepowskie) , energetyczne i gazowe.

 

Po odbytym kursie,  szkoleniu masz uprawnienia do wykonywania prac z zakresu eksploatacji lub/i dozoru instalacji, urządzeń i sieci elektroenergetycznych – ( w zależności od zdanego egzaminu).

Jeżeli chcesz wykonywać instalatorstwo elektryczne to musisz posiadać uprawnienia do 1 kV , oraz uprawnienia na pomiary.

 

Szkolenia kursy uprawnienia energetyczne, elektryczne – zapraszamy do zapoznania się z organizowanymi kursami przygotowującymi do  egzaminu w zakresie uprawnień energetycznych:

 

  • – G1 urządzenia, instalacje i sieci elektryczne do 1KV lub powyżej wraz z POMIARAMI
  • – G2 urządzenia, instalacje i sieci grzewcze powyżej 50 kW
  • – G3 urządzenia, instalacje i sieci gazowe do 5kPa lub powyżej

 

Linki – http://www.kursy24h.pl/oferty/slowo_uprawnienia%20energetyczne oraz http://www.szkolenia24h.pl/oferty/slowo_elektryczne

– odpowiednie kursu uprawnienia energetyczne elektryczne właśnie na tych linkach.

 

 

 

Kursy elektryka – Kurs,  szkolenie na uprawnienia energetyczne, elektryczne przygotowuje do egzaminu i pracy na stanowisku elektryka – kurs daje uprawnienia na eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych do 1 kV i powyżej 1 kV w zakresie remontów, konserwacji, montażu lub obsługi – tzw. uprawnienia elektryczne.