Użycie symulatorów jazdy w doskonaleniu techniki jazdy samochodem ciężarowym lub/i autobusem oraz s

Czerwiec 8, 2011 No Comments

nauczanie Zawodowe,Motoryzacyjne (zaplanowane na: 2011-06-10 do 2011-11-04) Cele i zakres:
Osoby zajmujące się zawodowo transportem, a w szczególności przedsiębiorcy, operatorzy flot i specjaliści ds. bezpieczeństwa powinni znać możliwości współczesnych narzędzi, które w części krajów Europy zachodniej zrewolucjonizowały szkolenia kierowców zawodowych. 
Celem zajęć jest zademonstrowanie uczestnikom możliwości szkoleniowych wysokiej klasy symulatora jazdy samochodu ciężarowego i autobusu oraz samochodu osobowego. Uczestnicy będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w warunkach ekstremalnych, których nie można testować podczas tradycyjnych szkoleń. Wszystko to osoby uczestniczące w zajęciach mogą zrobić w bezpieczny i kontrolowany sposób.
Opis:
Przy współpracy z Instytutem Transportu Samochodowego zapraszamy na szkolenia z wykorzystaniem symulatorów jazdy w zakresie doskonalenia techniki jazdy samochodem ciężarowym lub/i autobusem lub samochodem osobowym – jazda w warunkach specjalnych w formie bezpiecznych (bez narażenia zdrowia i życia) testów w różnych(…)

Szczegóły na temat prowadzonego szkolenia kursy znajdziesz na stronie Użycie symulatorów jazdy w doskonaleniu techniki jazdy samochodem ciężarowym lub/i autobusem oraz s – informacje na temat ofert edukacyjnych firm szkoleniowych.

Szkolenia kursy

Sorry, the comment form is closed at this time.

Czy warto czytać książki?

Czy warto czytać książki? W dzisiejszych czasach, w dobie internetu coraz mnie ludzi czyta książki w formie papierowej. Ja...

Polscy archeolodzy w Kolorado

Badania geofizyczne, specjalistyczną fotogrametryczną dokumentację rysunkową i fotograficzną w obrębie siedmiu stanowisk archeologicznych w kanionach Rock Creek Canyon i...