VAT polsko – unijny

Zaproszenie na nauczanie kurs VAT polsko – unijny – uczestnictwo w danym spotkaniu gwarantuje zdobycie wiedzy na najwyższym poziomie.

nauczanie Finansowe,Prawne (zaplanowane na: termin do ustalenia z organizatorem) Informacja o szkoleniu
Przedstawione nauczanie ma formę szkolenia zamkniętego (wewnętrznego), które jest organizowane w siedzibie Zamawiającego. Jeżeli interesuje Państwa wzięcie udziału w szkoleniu otwartym z tego zakresu (szkolenia otwarte odbywają się Gdańsku) prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: ewa.trafalska@adept.info.pl.

Adresaci szkolenia
nauczanie skierowane jest przede wszystkim do osób zajmujących się rozliczaniem lub nadzorowaniem rozliczeń VAT.

Cel szkolenia
Celem szkolenia jest wyposażenie uczestników w wiedzę pozwalającą zrozumieć konstrukcję najistotniejszych cech tego podatku, a zwłaszcza bardzo silnych powiązań prawodawstwa krajowego z unijnym, problemów z interpretacją zasad opodatkowania na terenie kraju i przy transakcjach międzynarodowych.

Program szkolenia
1. SYSTEM PRAWNY PODATKU VAT
Prawodawstwo podatku VAT w Polsce, powiązanie z prawodawstwem i instytucjami UE. Dyrektywy unijne. Bezpośrednie stosowanie prawa unijnego.
2. KONSTRUKCJA PODATKU VAT(…)

Szczegóły na temat prowadzonego szkolenia kursy znajdziesz na stronie VAT polsko – unijny – informacje na temat ofert edukacyjnych firm szkoleniowych. nauczanie kurs VAT polsko – unijny zapewnia najlepsze kwalifikacje umiejętności