Windykacja należności – praktyczny kurs windykacyjny

nauczanie Interpersonalne,Zawodowe (zaplanowane na: 2011-08-22 do 2011-08-25) Kurs polecamy wszystkim osobom, które zajmują się windykacją należności i chciałaby podsumować swoją wiedzę i rozwinąć umiejętności wpływania na dłużników, a tym samym zwiększyć skuteczność w ściąganiu zaległych należności. W szczególności zajęcia polecamy osobom zajmującym się windykacją telefoniczną, prowadzeniem windykacji w postępowaniach sądowych, współpracą z działami prawnymi lub kancelariami, współpracą z organami ścigania. Zapraszamy również osoby odpowiedzialne za organizację komórek windykacyjnych i ograniczanie pobocznych kosztów odzyskania należności.
Korzyści dla uczestników: W trakcie zajęć przedstawimy Państwu najważniejsze zagadnienia istotne na każdym etapie prowadzenia windykacji. Udział w zajęciach umożliwi uzyskanie i podsumowanie wiedzy i umiejętności z zakresu:

prawnych aspektów windykacji (kto odpowiada za długi, jak zabezpieczać należności aby zminimalizować ryzyko, jak realizować działania windykacyjne na drodze sądowej i jak ograniczyć koszty(…)

Szczegóły na temat prowadzonego szkolenia kursy znajdziesz na stronie Windykacja należności – praktyczny kurs windykacyjny – informacje na temat ofert edukacyjnych firm szkoleniowych.