Windykacja należności – praktyczny kurs windykacyjny

Maj 26, 2011 No Comments

nauczanie Interpersonalne,Zawodowe (zaplanowane na: 2011-08-22 do 2011-08-25) Kurs polecamy wszystkim osobom, które zajmują się windykacją należności i chciałaby podsumować swoją wiedzę i rozwinąć umiejętności wpływania na dłużników, a tym samym zwiększyć skuteczność w ściąganiu zaległych należności. W szczególności zajęcia polecamy osobom zajmującym się windykacją telefoniczną, prowadzeniem windykacji w postępowaniach sądowych, współpracą z działami prawnymi lub kancelariami, współpracą z organami ścigania. Zapraszamy również osoby odpowiedzialne za organizację komórek windykacyjnych i ograniczanie pobocznych kosztów odzyskania należności.
Korzyści dla uczestników: W trakcie zajęć przedstawimy Państwu najważniejsze zagadnienia istotne na każdym etapie prowadzenia windykacji. Udział w zajęciach umożliwi uzyskanie i podsumowanie wiedzy i umiejętności z zakresu:

prawnych aspektów windykacji (kto odpowiada za długi, jak zabezpieczać należności aby zminimalizować ryzyko, jak realizować działania windykacyjne na drodze sądowej i jak ograniczyć koszty(…)

Szczegóły na temat prowadzonego szkolenia kursy znajdziesz na stronie Windykacja należności – praktyczny kurs windykacyjny – informacje na temat ofert edukacyjnych firm szkoleniowych.

Szkolenia kursy

Sorry, the comment form is closed at this time.

Czy warto czytać książki?

Czy warto czytać książki? W dzisiejszych czasach, w dobie internetu coraz mnie ludzi czyta książki w formie papierowej. Ja...

Polscy archeolodzy w Kolorado

Badania geofizyczne, specjalistyczną fotogrametryczną dokumentację rysunkową i fotograficzną w obrębie siedmiu stanowisk archeologicznych w kanionach Rock Creek Canyon i...