Wywieranie wpływu i skuteczna komunikacja

Czerwiec 2, 2011 No Comments

nauczanie Sprzedaż,Biznesowe (zaplanowane na: 2011-07-16 do 2011-07-17) Efektywna sprzedaż, budowanie wspaniałych relacji, udane negocjacje i tworzenie zespołu profesjonalistów w biznesie, ochrona przed negatywnym wpływem innych – to tylko część korzyści jakie możesz osiągnąć.
Dowiedz się więcej. To wszystko jest w zasięgu Twojej ręki. 
Daj sobie ten prezent i zapisz się już teraz !!!
 
Na szkoleniu:• Poznasz 6 fundamentalnych zasad wpływu społecznego;• Nauczysz się stosować ponad 20 technik wywierania wpływu opartych o powyższe zasady w odniesieniu do biznesu, negocjacji, relacji, marketingu, PR, itp.;• Dowiesz się jak zbudowana jest „struktura rzeczywistości” każdego człowieka i dowiesz się jak wykorzystać to do skutecznej komunikacji;• Nauczysz się stosować Rapport i Leading na poziomie fizjologii i lingwistyki, czyli techniki NLP wykorzystywanej do budowania relacji (empatii) z ludźmi;• Nauczysz się wykorzystywać język bólu i język korzyści wzmacniając efekt poprzez budowanie łańcuchów emocjonalnych;• Dowiesz się jak budować autorytet i pozycję lidera(…)

Szczegóły na temat prowadzonego szkolenia kursy znajdziesz na stronie Wywieranie wpływu i skuteczna komunikacja – informacje na temat ofert edukacyjnych firm szkoleniowych.

Szkolenia kursy

Sorry, the comment form is closed at this time.

Czy warto czytać książki?

Czy warto czytać książki? W dzisiejszych czasach, w dobie internetu coraz mnie ludzi czyta książki w formie papierowej. Ja...

Polscy archeolodzy w Kolorado

Badania geofizyczne, specjalistyczną fotogrametryczną dokumentację rysunkową i fotograficzną w obrębie siedmiu stanowisk archeologicznych w kanionach Rock Creek Canyon i...