Zamówienia publiczne dla Wykonawców i Zamawiających – 2-dniowe warsztaty praktyczne.

Marzec 20, 2012 No Comments

Zastanawiasz się jak zdobycie umiejętności w temacie Zamówienia publiczne dla Wykonawców i Zamawiających – 2-dniowe warsztaty praktyczne. – uczestnicy tego szkolenia kursu Zamówienia publiczne dla Wykonawców i Zamawiających – 2-dniowe warsztaty praktyczne. mogą liczyć na zdobycie cennej wiedzy w a wykorzystanie nabytych informacji w spotkaniu może zapewnić same korzyści.

 

Zamówienia publiczne dla Wykonawców i Zamawiających – 2-dniowe warsztaty praktyczne.

 

 

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIA

 

Termin szkolenia
Od 2012-05-31 do 2012-06-01

 

Miejsce szkolenia:
Szczecin

 

Grupa docelowa:
Pracownicy urzędów miast i gmin, urzędów pracy, starostw, jednostek administracyjnych zobowiązanych do stosowania przepisów o zamówieniach publicznych, pracownicy firm, które są wykonawcami zamówień publicznych, szpitale, uczelnie.

 

Cel szkolenia:
Celem szkolenia jest (…)

Zobacz na stronie kursu szkolenia więcej informacji – Zamówienia publiczne dla Wykonawców i Zamawiających – 2-dniowe warsztaty praktyczne. – koniecznie zapoznaj się ze szczegółami danego kursu – cena szkolenia kursu i termin oraz lokalizacja na stronie podanej wcześniej.

Szkolenia kursy

Sorry, the comment form is closed at this time.

Czy warto czytać książki?

Czy warto czytać książki? W dzisiejszych czasach, w dobie internetu coraz mnie ludzi czyta książki w formie papierowej. Ja...

Polscy archeolodzy w Kolorado

Badania geofizyczne, specjalistyczną fotogrametryczną dokumentację rysunkową i fotograficzną w obrębie siedmiu stanowisk archeologicznych w kanionach Rock Creek Canyon i...