Zarządzanie czasem

Marzec 20, 2012 No Comments

Zastanawiasz się jak zdobycie umiejętności w temacie Zarządzanie czasem – uczestnicy tego szkolenia kursu Zarządzanie czasem mogą liczyć na zdobycie cennej wiedzy w a wykorzystanie nabytych informacji w spotkaniu może zapewnić same korzyści.

Moc Efektywnego Działania.

Jak efektywnie zarządzać swoim czasem, by zdążyć ze wszystkim i mieć na wszystko czas?

 

Opis szkolenia.

 

Warsztaty zarządzania czasem  przeznaczone są dla wszystkich osób, które w swojej pracy chciałby efektywnej wykorzystywać dostępny im czas i odnosić sukcesy. Uczestnicy warsztatów poznają techniki, strategie i modele efektywnego wykorzystania dostępnego im czasu. Zapoznają się z regułami dzięki którym będą mogli produktywnie wykorzystywać swój czas. Poznają i(…)

Zobacz na stronie kursu szkolenia więcej informacji – Zarządzanie czasem – koniecznie zapoznaj się ze szczegółami danego kursu – cena szkolenia kursu i termin oraz lokalizacja na stronie podanej wcześniej.

Szkolenia kursy

Sorry, the comment form is closed at this time.

Czy warto czytać książki?

Czy warto czytać książki? W dzisiejszych czasach, w dobie internetu coraz mnie ludzi czyta książki w formie papierowej. Ja...

Polscy archeolodzy w Kolorado

Badania geofizyczne, specjalistyczną fotogrametryczną dokumentację rysunkową i fotograficzną w obrębie siedmiu stanowisk archeologicznych w kanionach Rock Creek Canyon i...